Noizy & MatoLale – Adrenaline Lyrics | Official Video

Lyrics (tekst) Adrenaline – Noizy & MatoLale

God thanks everything always best
B**ch at e tu mu po mshkrujt SMS
Si kthej mesazhe se mu ka bo ves
Faleminderit zot everything always best

Ata sbesun tani qajn me denes
Dun me ka kalu po un ja marr nkthes
Vi ta boj demin un hic pa penges
Je boj kujdes dhe me ne boj kujdes

Advertisement

Nike, atletet jan nike
Matolale legjend matolali
Ma i miri shot si Gati
Babababa bojna parti
Melisa, Klerisa, huh
Me brek e me xhinsa
Cunat jan njisha
Festojm si n’ibiza

Kur dal jash nuk mduhet viza
So happy Bella Vita
Tu leviz kokaina
This is my team mo lila
Kur dal jash nuk mduhet viza
So happy Bella Vita
Tu leviz kokaina
This is my team mo lila

My team my team
Adrenaline
My team my team
Adrenaline

OTR ktu mo plako
Cunat be smoking Gelato, barin e pi pa tabak
Dhe femna bjonde e omel si mango
Pako mas pako mas pako
Kta po mthirrin komando
Cunat jan gati si Rambo
Dhe kush don luft hajde lufte en frando

Advertisement

Kan dush sillna kan dush kan do
Qysh i bon paret un i thash kendoj
Sa ti bon nνit per 1 dit i shpenzoj
Edhe tu ble kerre mu kan bo si loj
Kan dush sillna kan dush kan do
Qysh i bon paret un i thash kendoj
Sa ti bon nvit per 1 dit i shpenzoj
Edhe tu ble kerret mu ka bo si loj

Kta po mthojn psikopat
Per ket rrep jam gjigand un
Krejt po thojn un jom i pari
I pari po venin tem sun e nxen jo
Emrin tem kush se do
Kpuct e mia ma shum
Nese zdo isha un nket rrep
Kush tjeter ka pas me e bo

My team my team
Adrenaline
My team my team
Adrenaline
My team my team
Adrenaline
My team my team
Adrenaline…

➤ Written by Noizy & MatoLale
Mix & Master: Marenglen Boja
Produced by 23Z
Noizy | MatoLale | 2020

You might also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept