Mozzik – Fatkeqësi Lyrics | Video

Lyrics (tekst) Fatkeqësi – Mozzik

Fatkeqësi
Prej dites pare e kom dit e kom ni
Se kem dit arsyen pse po duhemi
Se skom besu prej dites qe tkom pyt
Si quheni se di a ke dashni a ca po di

Fatkeqësi
Prej dites pare e kom dit e kom ni
Se kem dit arsyen pse po duhemi
Se skom besu prej dites qe tkom pyt
Si quheni se di a ke dashni a ca po di

Mka mar malli mu perla me ty
Mka marr malli mu la me ty
Mu sha me ty
Mu bo bashke prap e neser prap mu nda prap me ty
Ska si un e ska si ty
Ti e ke celsin me e hap ket dry
E un e kom tonin
Me I hap tdy
E ke problem kur po sheh tjetrin nsy
Se dhe mu qeky se do me myt

Depressione zdu me kajt vet
Iam sad e asnji flak nuk na mer nsanpchat
Bile as nai seen me nai chat
Bile bile as nuk tkom pa as vjet

As nji blloki un te psikiatri
Ti ke psikologu
I thojshe do me myt mu ai idiote
Ca jan kto tema beb ca je tu fol ti
Ca je ti fol ti

Fatkeqësi
Prej dites pare e kom dit e kom ni
Se kem dit arsyen pse po duhemi
Se skom besu prej dites qe tkom pyt
Si quheni se di a ke dashni a ca po di

A e di se sa morning
Stkom thon good morning
Gjendje depresioni
Mora vesh qe paske njonin
Vec sa mkallxoj mu personi
Qe ti spaske vec njonin
Po ti paske me shume
Qe ta majn ty timonin poshte
Foto telefonin
Spo du me hy ndetaje
Fajin mos ma gjuj
Kape maje maje
Ja ke nis mu halit ta perboje
Spo di ca po ben mo
Menen ndaje

Po kishe inat ti ti ti
Vec per inat ti ti ti
E tani kur po tkap ai
Po mthu qe nuk ka si ti
S’ka si ti

Is it karma
Krejt I pava
E provova
E u vrava
Pata hapa
Ti je queen drama
Boll mo me kto prralla
Numrin e kom ndrru
Fotot krej I kalla

Fatkeqësi
Prej dites pare e kom dit e kom ni
Se kem dit arsyen pse po duhemi
Se skom besu prej dites qe tkom pyt
Si quheni se di a ke dashni a ca po di…

➤ Music: Mozzik
Produced by Rzon
Mozzik | 2023

YouTube video