Adelina Berisha – Gabim i Bukur (Lyrics | Video)

Lyrics “Gabim i Bukur” by Adelina Berisha

Je gabimi me i bukur
E kam dit por prap jam lutur
A e din sa dhemb ky shpirt
Si un je edhe ti

Je gabimi me i bukur
E kam dit por prap jam lutur
A e din sa dhemb ky shpirt pa dashni

Eci pa zemer
Me shpirtin e tretur
Trupi jem akull i ftoht
Dhe ne sy ka vetem lot

Prekem ti prekem
Te fundit her prekem
Kam provuar te vazhdoj
Po nuk di si tet haroj

Je gabimi me i bukur
E kam dit por prap jam lutur
A e din sa dhemb ky shpirt
Si un je edhe ti versuri.online
Je gabimi me i bukur
E kam dit por prap jam lutur
A e din sa dhemb ky shpirt pa dashni

Zemer coptuar
Me mbeti ne duar
Dhe asgje nuk ka ndryshu
Te urej dhe prap te du

Prekem ti prekem
Te fundit her prekem
Kam provuar te vazhdoj
Po nuk di si te haroj

Je gabimi me i bukur
E kam dit por prap jam lutur
A e din sa dhemb ky shpirt
Si un je edhe ti
Je gabimi me i bukur
E kam dit por prap jam lutur
A e din sa dhemb ky shpirt pa dashni…

➤ Lyrics: Petro Xhori
Produced by Irkenc Hyka
Adelina Berisha 2019

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept